Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

Инкасатор дългови задължения

Обява за работа в Варна за "Финансови Услуги", публикувана на 16.01.2017 , разгледана 1634 пъти

НЕАКТИВНА
Позицията е подходяща и за бивши служители на МВР!

„МАСО” ЕООД е дружество, специализирано в събиране на просрочени задължения от физически и юридически лица. Във връзка с дейността ни във Варна и на територията на североизточна България търсим двама служители за позицията „Инкасатор дългови задължения".

Отговорности:
- Осъществяване на личен контакт със задължените лица на адрес по местоживеене или месторабота;
- Информиране за произхода и размера на задълженията и начините за погасяването им;
- Договаряне на условия за изплащане на просрочените задължения и съдействие за погасяването им;
- Проследяване спазването на договорените условия между дружеството и посетените длъжници;
- Работа в съответствие с установени от дружеството или клиенти на дружеството процедури и нормативни изисквания.

Изисквания:
- Комуникативни умения за водене на преговори с лица, различни по пол, възраст и образование;
- Дисциплинираност, организираност, инициативност;
- Компютърна грамотност;
- Шофьорска книжка;
- Мотивация за постигане на резултати.

Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Динамична работа в колектив;
- Служебен автомобил и телефон;
- Възможност за професионално развитие.

Ако считате, че отговаряме на Вашите изисквания, моля, изпратете подробна автобиография и актуална снимка.

Гарантирана е конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Екипът ни ще покани за интервю само одобрените по документи кандидати.
Месторабота: Варна

Заплащане: Фиксирана работна заплата и мотивираща бонус схема

Град: Варна

Телефон: 0895411180

Имейл: macoef@abv.bg

Лице за контакти: Милена Соткова