Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

ЕЛЕКТРО МОНТАЖНИК

Обява за работа в София за "Електроника/Електротехника, Машиностроене", публикувана на 15.09.2016 , разгледана 1300 пъти

Във връзка с разширяването на дейността си, фирма „Еко ЛЕД Лайт“ ЕООД, работеща в сферата на проектиране, доставка и монтаж на LED осветителни системи, бенефициент по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014 – 2020, съфинансирана от Европейския социален фонд на Европейския съюз, търси трима подходящи и мотивирани кандидати за длъжността „Електро монтажник” - гр. София.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-Окабеляване, изграждане на вътрешни електроинсталации.
-Монтаж на електрооборудване.
-Монтаж и подвързване на електро табла.
-Монтаж на LED осветителни тела и нужните към тях компоненти и аксесоари.

ИЗИСКВАНИЯ:
-Техническа грамотност.
-Познания по електроника и електротехника.
-Опит в работата с шлосерски инструменти.
-Работа с поялник, насищане на платки и др.
-Организираност, сръчност, умение за работа с различни ел. инструменти.
-Свидетелство за управление на МПС – кат. В.
-Опит в подобна дейност - предимство.

ЛИЧНОСТНИ УМЕНИЯ:
-Организираност и високи лични критерии към крайния резултат от собствената работа.
-Бързо и навременно справяне със задачи в динамична среда.
-Добри комуникативни умения.
-Положително отношение към работата.
-Способност и желание за учене и самоусъвършенстване.
-Възможност за пътуване в страната.
-Коректност, лоялност, и отговорност към фирмата.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Интересна и предизвикателна работа.
-Работна среда с утвърдени ценности и високи професионални стандарти.
-Креативна обстановка и екип.
-Фирмено обучение.
-Гарантирано месечно възнаграждение и мотивиращ бонус обвързан с постигнатите резултати. -Трудов договор и осигуровки.
-Служебен телефон.
-Служебен автомобил за ползване в работно време.

Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към посочената позиция, моля изпратете автобиография и актуална снимка най късно до 13.10.2016 г.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
НЕ ДАВАМЕ информация по телефона!

Град: София

Телефон: 0887219292

Имейл: pbojinova@ecoled.bg

Лице за контакти: Поля Божинова