Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

Експерт Индивидуално Банкиране

Обява за работа за "Банково Дело", публикувана на 27.07.2016 , разгледана 1248 пъти

Във връзка с разширяването на мрежата на дейност на наш клиент – водеща компания в банковата сфера, търсим опитен и мотивиран специалист за длъжността:

ЕКСПЕРТ ИНДИВИДУАЛНО БАНКИРАНЕ

„Времето е винаги правилно, ако искаме да направим правилното.“

(Мартин Лутър Кинг)

Ако смятате, че сега е вашият правилен момент да поставите началото на вашата кариера, ако мечтаете за работа в корпоративна и динамична среда, то тогава не се колебайте да се възползвате от следната възможност:

Вашите отговорности за позицията ще бъдат:

• Предлагате и представяте банковите продукти и услуги, консултирате клиенти, осъществявате продажби на кредитни и депозитни продукти;
• Поддържате контакт с настоящи клиенти и отговаряте за привличане на нови;
• Обслужвате текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица;
• Поддържате счетоводните и юридически досиета на клиентите.

Отговаряте ли на следните изиквания?:

• Висше икономическо образование;
• Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Мотивация за постигане на резултати;
• Владеенето на английски език е предимство;
• Компютърна грамотност (MS Office).

Компанията ще ви предложи:

• Отлични условия на труд;
• Работно време: 5-дневна раб.седмица, регламентиран годишен отпуск;
• Възможност за дългосрочно развитие;
• Специализирано обучение;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Град: Всички

Телефон: +359 2 489 58 85

Имейл: careers@easyconsultbg.com

Лице за контакти: Галина Манолова