Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист, маркетинг и реклама в туризма

Обява за работа в София за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 19.07.2016 , разгледана 1463 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- изготвя и реализира реклами във виртуалното пространство с цел увеличаване на продажбите;
- Публикува онлайн обяви, реклами, информационни бюлетини и др. свързани с дейността на фирмата;
- Участва в изготвянето на проекти на уеб каталози и други рекламни сайтове и социални мрежи.
-Организира подготовката и участва в поддържането на WEB – сайта на дружеството.
-Организира онлайн презентации и реклама на туристическите пакети и продукти.
-Организира представянето на дружеството на специализирани туроператорски онлайн туристически портали и други подобни форуми.
Изисквания:
- креативност, инициативност и модерно мислене;
- аналитични умения;
- отлична компютърна грамотност;
- способност за поемане на отговорност;
- отлични комуникативни умения и организационни качества;
- отличен писмен и говорим литературен български език;
- отличен писмен и говорим литературен английски език;
- владеене на втори език - ПИСМЕНО И ГОВОРИМО - предимство при кандидатстване;
-да притежава образование: Висше, образователна степен-магистър, специалност- "Маркетинг и реклама” “Връзки с обществеността” или друга подходяща за изпълняваната работа.
-изисква се задължителен минимален професионален опит по маркетинг и реклама, но с предпочитание се ползват кандидати с най-малко 1 година такъв опит.
- Отлични компютърни умения – Windows XP, Microsoft Office (Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet Explorer), Outlook
express.
Ние Ви предлагаме:
- Дългосрочно сътрудничество и постоянен трудов договор.
- динамична и предизвикателна работа
- допълнителни бонуси и стимули за активност
- отлични условия за работа
- Възможност за обучение и развитие на Вашата креативност и професионализъм
- Работа в млад и мотивиран екип;
- да се развивате в сферата на дигиталния маркетинг и продажбите на услуги B2B
- Конкурентно възнаграждение
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни Вашите АВТОБИОГРАФИЯ и АКТУАЛНА СНИМКА.
САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
С подаване на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на лични данни.

Заплащане: 1000

Град: София

Телефон: 0879594970

Имейл: universalbild@abv.bg

Лице за контакти: Иванка Петрова