Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

Експарт Мениджър

Обява за работа в София за "Производство", публикувана на 16.06.2016 , разгледана 1302 пъти

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и динамично развиващи се печатници. С увеличение на външно-търговските ни сделки търсим да направим част от нашия екип мотивиран и отговорен човек на длъжност:

Експорт Мениджър

Задължения и отговорности:
- активно развиване на външно-търговски отношения
- проучване на пазара
- планиране на бъдещи цели
- привличане на нови клиенти
- изготвя оферти за клиентите
- приемане на поръчки от клиентите
- изготвяне на договори с поверените му и привлечени клиенти
- контрол на плащанията от страна на клиентите
- съдейства при решаване на рекламации на готови продукти

Изисквания:
- висше образование
- отлично ниво на английски език писмено и говоримо
- ориентация за постигане на добри бизнес резултати
- добри организаторски, комуникативни и презентационни умения
- опит в сферата на полиграфията-ще се счита за предимство
- отлични умения за работа с офис пакет

Ние предлагаме:
- работа на пълен работен ден
- дългосрочни трудови взаимоотношения
- работа в млад екип
- възможност за развитие
- периодични обучения
- твърдо заплащане 1 500 лв.
- бонус система обвързана с целите
- командировки извън страната

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете вашата автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

САМО ОДОБРЕНИТЕ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ

Заплащане: 1500

Град: София

Телефон: 0882947550

Имейл: atanasova@alliance-print.com

Лице за контакти: Анита Атанасова