Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Ръководител екипи за монтаж на устройство за защита на автомобил

Обява за работа в София за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 01.10.2015 , разгледана 643 пъти

Фирмата търси да назначи ръководител на монтажни групи за иновативни устройства за защита на автомобил.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Отговаря за цялостната организация на сервизната дейност.
- Осъществява комуникацията с клиентите на сервиза.
- Контролира своевременната подготовка на техническата документация и нейното съответствие със стандартизираните изисквания;
- Изготвя приемо-предавателни протоколи;
- Изготвя графици и протоколи по отношение изпълнението на дейностите в сервизните локации;
- Координира и разпределя задачи;
- Изисква от сервизните екипи спазване на трудовата дисциплина, на правилата за безопасност на труда и правилата за вътрешен ред;
- Контролира отчетността на сервизните екипи;
- Подпомага сервизните специалисти при възникване на по-комплексни проблеми;
- Дефинира нуждите на клиентите и предлага адекватни решения;
- Обобщава резултатите и изготвя справки за нуждите на колегите и ръководството;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

- Умение за работа в екип;
- умение за организиране на работния процес в кратки срокове;
- Отлична компютърна грамотност;
- Много добри комуникативни умения;
- Свидетелство за управление на МПС;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- трудов договор;
- осигуровки;
- допълнителни бонуси;
- работа в екип;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

- Автобиография с актуална снимка

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: София

Град: София

Лице за контакти: Диляна Георгиева