Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

складов работник

Обява за работа в Русе за "Търговия", публикувана на 20.07.2015 , разгледана 936 пъти

НЕАКТИВНА
Фирма "АВТО-ХИТ"ЕООД е директен вносител на авточасти.
Отговорности:
*Товарене и разтоварване на стоки;
*Подреждане и заделяне на складовите наличности по фирми и групи;
*Комплектоване поръчките на търговските обекти и клиентите;
*Разнос на стока до клиенти.

Изисквания:
*Завършено средно образование;
*Обща компютърна грамотност;
*Шофьорска книжка- категория В;
*Умения за работа в екип;
*Самодисциплина, организираност и отговорност към поставените задачи;
*Енергични, с желание за работа в динамична среда;

Условия на работа:
*Възможност за развитие и фирмено обучение.
*Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
*Работа на пълен работен ден

Можете да кандидатствате като изпратите автобиография и снимка(по желание).

Заплащане: ИНФОРМАЦИЯ НА МЯСТО

Град: Русе

Телефон: 082/844468

Имейл: avto-hit-ruse@dir.bg

Лице за контакти: Милен Мартинов