Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

Технически сътрудник към отдел ''Офиси на Еконт''

Обява за работа в Русе за "Администрация", публикувана на 30.09.2014 , разгледана 834 пъти

НЕАКТИВНА
Описание на длъжността и задължения:
- обработка на документация;
- извеждане на справки от специализиран софтуер;
- поддържане на актуална база данни.

Изисквания към кандидата:
- висше образование;
- отлична компютърна грамотност;
- изпълнение на поставени задачи;
- способност за ефективна работа в динамична среда;
- работа в екип.

Необходими документи при кандидатстване:
- Автобиография;
- Мотивационно писмо и препоръки;
- Копие от диплома за висше образование;
- Актуална снимка.

Документи се приемат лично на адрес:
гр. Русе, бул. ''Тутракан'' 11, Управление на ''Еконт Експрес'' ООД след решаване на тест за интелигенстност.
Лице за контакти: Вяра Енева, e-mail: v_eneva@econt.com, тел: 0884/599 443

Еконт Експрес ООД предлага:
-oсновна работна заплата - 340,00 лв. бруто и месечна премия - 400 лв. бруто.

Град: Русе