Обяви за работа в Добрич от bg-rabota.com

Обяви за работа

Асистент директор на отдел процеси

Обява за работа в Русе за "Транспорт и Логистика", публикувана на 25.09.2014 , разгледана 808 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- обработка на документация
- въвеждане на данни в система
- описание на процеси
- английски език.

Изисквания към кандидат:
- висше инженерно образование;
- отлична компютърна грамотност;
- изпълнение на поставени задачи;
- способност за ефективна работа в динамична среда;
- работа в екип.

Документите се подават лично на адрес:
гр. Русе ул. Добруджа 4 – Офис на ЕКОНТ ЕКСПРЕС Буда Хаус

Необходими документи при кандидатстване:
- Автобиография;
- Мотивационно писмо и препоръки;
- Копие от диплома за висше образование;
- Актуална снимка.

Еконт Експрес ООД предлага:
- провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по чл. 40 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
*За да започне обучение кандидатът заплаща такса в размер на 178 лв.

Основна работна заплата 340лв. бруто и премия 400лв. бруто
Премиите се начисляват при предаване на месечните резултати към Директор отдел „Процеси” и неговата преценка е окончателна.

Град: Русе

Телефон: 0884001414

Имейл: cz@econt.com

Лице за контакти: Владица Алексов